• Folwark Badowo 50 km od Warszawy

 • Niezapomniane imprezy

 • Raj na Mazowszu pośród pól i lasów

 • Pyszna ekologiczna kuchnia

 • .

 • Wieczory pełne magii!

 • Miła obsługa

O nas

Folwark Badowo-Kłody to 20 hektarów pięknej przyrody i doskonała baza noclegowo-konferencyjna tuż pod Warszawą. Jeśli w ogóle możliwe jest opisanie tego miejsca w paru słowach, brzmiałyby one tak: cisza, przestrzeń, intymność, przyjazna atmosfera i swoboda, jakiej nie spotyka się w innych miejscach. Ponieważ jednak nie jest to możliwe, zapraszamy do obejrzenia zdjęć i odwiedzenia nas.

Historia

Folwark Badowo-Kłody powstał około 100 lat temu. Większość dziejów folwarku jest dla nas tajemnicą, a pozostała ich część to historia rodzinna. Od 15 lat próbujemy wskrzesić to miejsce nie naruszając jego charakteru i piękna. Zdjęcia, które zamieszczamy pokazują naszą drogę, aż do dziś.

historia folwark badowo

historia folwark badowo

historia folwark badowo

historia badowa

historia badowa

historia folwark badowo

historia folwark badowo

historia folwark badowo

historia folwark badowo

Napisali o nas

“Jest takie miejsce na Mazowszu, gdzie przepiękna natura, przestrzenne pejzaże oraz wiejskie klimaty spotykają się z wyrafinowaną sztuką – nie tylko kulinarną.
Jest taki zespół z Ełku, który nazywa się Tygiel Folk Banda i który gra transową, magiczną muzykę, inspirowaną kompozycjami cygańskimi, żydowskimi, bałkańskimi, tureckimi, ale także – rosyjskimi i ukraińskimi.
Czasami zdarza się, że dwoje ludzi chce ogłosić najbliższym, że planują bycie razem na dłużej, oby – do końca życia, że się kochają. Chcą nie tylko ogłosić to najbliższym, ale także pobyć z nimi w radości, serdeczności i bliskości. I wtedy Badowski Folwark i Tygiel Folk Banda tworzą najlepsze tło dla takiego bycia razem – mieszankę radości i misterium, szczęścia i nostalgii, żywiołowości i liryzmu. A jeszcze jak się trafi do tego pełnia księżyca, w dodatku – super księżyca, robi się naprawdę niezwykle. Taniec bosymi stopami na przepięknym trawniku pokrytym wieczorną rosą. Taniec ognia nad jeziorem. Pyszne wino. Kunsztownie przyrządzone warzywa. Poranne pianie kogutów.
W nocy z 9 na 10 sierpnia mieliśmy szczęście uczestniczyć w takim misterium.”

Hanna Buśkiewicz-Piskorska, www.blog.maturamiedzynarodowa.pl

 • Folwark Badowo
  ul. Piekarska 31
  96- 320 Badów Górny
  tel.: +48 46 857 17 90
  folwark@folwarkbadowo.com
  Akceptujemy płatności:.
  Akceptujemy płatności kartą

 • Dbamy o ekologię
  Zużyte w naszym folwarku tłuszcze oddawane są do utylizacji
  Do sprzątania, jako nawóz dla roślin i jako probiotyk dla zwierząt używamy EM - ów, czyli efektywnych mikroorganizmów.