DOJAZD Z WARSZAWY

Opcja nr 1: nowa obwodnica omijająca Raszyn i Janki – Alejami Jerozolimskimi kierujecie się na Wrocław/Katowice na drogę nr 7 i S8. Jedziecie prosto na rozjazdach trzymając się lewej strony, aż do starej trasy na Katowice. Następnie zjeżdżacie zjazdem Mszczonów Północ, i w prawo na Grójec. Za 100 m dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo – pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu nr 4.
Opcja nr 2: autostradą A2 – kierunek Łódź zjeżdżacie zjazdem na Wiskitki – droga nr 50 – kierunek Grójec. Po przejechaniu 17,5 km dojeżdżacie do ronda w Mszczonowie i skręcacie a prawo – pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu nr 4.
Opcja nr 3: starą drogą katowicką przez Janki. Po przejechaniu 32 km (licząc od Centrum Handlowego – Janki) zjeżdżacie w prawo na Mszczonów. Dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo zjazdem na Centrum. Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu nr 4.

DOJAZD Z ŁODZI

Jadąc trasą katowicką S8 skręcacie w prawo na Mszczonów (zjazd Mszczonów Północ), dojeżdżacie do ronda, na rondzie – drugi zjazd (Centrum). Punkt nr 4. Po 1,5 km (po drodze mijacie 2 przejścia dla pieszych ze światłami) skręcacie w prawo w ul. Grójecką. Po 700 m skręcacie w lewo w ul. Dworcową, a po 500 m skręcacie w prawo (przy starej stacji kolejowej). Po 400 m dojeżdżacie do końca drogi i skręcacie w lewo, przejeżdżacie pod wiaduktem kolejowym i jedziecie od tego miejsca 4, 4 km cały czas prosto (po drodze mijacie Wymysłów i wjeżdżacie do Badowa Górnego). Po 2,7 km mijacie skrzyżowanie, potem po lewej stronie tabliczkę “Ranczo”, a następnie po prawej stronie “Drewsmol”. Po lewej stronie zatrzymujecie się przed bramą z tabliczką “Piekarska 31″. Brama otworzy się po naciśnięciu domofonu. Jedziecie do końca drogi (500 m).